Який сьогодні день?

«Для цього існує календар», — відповість більшість із обивателів. Але я вас запевняю, що отримати однозначну та обгрунтовану відповідь на подібне запитання буде вкрай складно. «Ну той що?», — подумаєте.


Наприклад, Фернанда Магеллана (1480 — 1521) за похибку в один день мало не стратили свого часу(учасники експедиції рухались, перетинаючи меридіани, втратили один день, не врахувавши фактор місцевого часу).


Звичайно, що це не йдеться про сьогодення, але ж і ми святкуємо за календарем Юлія Цезаря, у той час, коли живемо, працюємо за іншим — Григоріанським. Ось п...

Рецепт на різдвяний калач

До двох повнісіньких жмень думок
Дрібно покришити серця кусок,
Дати ложку вибачливості й дві ложки ввічливості.
Відтак два грами зрозуміння і ясного усміху проміння.
І ще повну склянку, без вагань, доброзичливих дати бажань.
Чемності також не жаліти і щедрістю полити .
Трішки привітності додати й це все перемішати.
Потім пекти в такій печі , що називається тепло душі.
А як калач вже готовий посипати солодким порошком любові.

...
Урок макраме. Як плести візерунок

1. Починаємо виготовляти наш виріб з пелюсток плетінням «квадратний плоский вузол» зеленими нитками. Потім, коли дійшли до кінця нам треба:
   а) справа плетемо вузлик вліво, але не повний вузлик;
   b) зліва – вузлик вправо, теж не повний, тобто тільки половину цього вузла.

2. Плетем квіточку (рожевими нитками):
   a) справа плетемо вузли вправо (не половину вузла, а повні вузли);
   b) зліва - вузли вліво (повні вузли).

3. Середину квітки плетемо жовтими нитками. Ліву сторону половин...

Перша   1   2   3   Остання

В очікуванні музи

Стривай но, куди зібрався? — перепитав старець відклавши у бік ціпок і присів відпочити поруч з молодцем, зручно розташувався під високим деревом.

— Помиляєшся. Це не про мене. — мов відрубав той, — я не зрушу з місця. Я — поет. Очікую свою музу, яка надихне мене на творчість і зробить прославленим. Ну а поки що творити у мене немає...

  Далі . . .

Реєстрація / Вхід

 

фото

žžž

Фотографія — це відбитки історії, все, що залишається у нас з минулого. Сьогодні мистецтво фотографії стає все більш популярною творчістю чи дозвіллям. Фотоапарат для мене — машина часу. Це нагода на безсмертя усьому, що нас оточує. Зупинись мить! І назавжди закарбувався світ, де так гармонійно переплітаються радість і туга, любов і відчай, життя і смерть, але вже зовсім в іншому форматі.

Переглядžžž

Роботи

žžž

Наше життя неможливе без творчості. Людина створена на подобу Бога, тому вона є теж творцем і може робити все. В руках доброго творця прості речі, які в буденному житті здавалися б банальними, перетворюються на щось незвично цікаве, захоплююче. Виставлені роботи є плодами натхнення творчістю інших людей. Можливо хтось знайде тут родзинку для себе, що спонукатиме на створення власного шедевру.

Перегляд

журналостанні замітки

Який сьогодні д...

«Для цього існує календар», — відповість більшість із обивател...
Читати далі...

Рецепт на різдв...

До двох повнісіньких жмень думок
Дрібно покришити серц...
Читати далі...

Урок макраме. Я...

1. Починаємо виготовляти наш виріб з пелюсток плетінням «квадр...
Читати далі...

Про мене

Пригадую в ранньому дитинстві дуже подобалося бавитися фарбами, які успадкувала від діда. Тоді ще я не знала, що з ними робити і для чого вони. Але мене приваблювала кольорова коробка цих фарб, що лежала на верхній поличці, до якої важко було мені маленькій дотягтися. Завжди кортіло колись дістати її. Ну я, як усі діти, яких не можна ні перед чим зупинити, узяла собі стільчик, і ось моя мрія здійснилася.

"Яка ж бо красива ця коробочка. А в середині теж, мабуть, щось дивовижне!" — промайнуло у моїй дитячій уяві. Відкриваю коробочку, а там, як виявилося пізніше, я відкрила для себе цілий кольоровий світ художника. У сучасному світі не обійтися і без фотомистецтва. Тому пізніше постало переді мною питання: малювати пензлем і фарбами; чи світлом і оптикою. Я обрала обидва ці напрямки.

Вислови великих

  • Бог живе в деталях. А. Варбург
  • Уява важливіша, ніж знання. А. Ейнштейн
  • Мистецтво вимагає знань. Б. Брехт
  • Живопис - це жагуче мовчання. Г. Моро
  • Архітектура - це застигла музика. Ф. Шеллінг